Judo Vršovice

Mistrovství ČR dorostu

Dorostenci

5.11.2022 proběhlo v Brně Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek, kterého se účastnilo 206 závodníků a závodnic ze 67 klubů. A ani z tohoto mistrovství neodjeli Vršovice z prázdnou!
Získali  jsme kompletní sadu medailí včetně neoblíbené bramborové!

Kadlecová 7. místo
Radosta 7. místo
Svoboda 5. místo
Mertlová 3. místo
Borecký 2. místo
Vondráková 1. místo

Hodnocení trenéra Jardy Musila:
Kája Kadlecová určitě měla na lepší umístění, ale projevil se výpadek v tréninku způsobený zraněním zad, navíc jí chybělo štěstíčko.
Martin Radosta se pral velmi dobře a věřím, že kdyby se v opravách nezranil, zápasil by o medaili. Kuba Svoboda šel velmi takticky a borce které nedosahují jeho výkonnosti porážel chytrostí a taktikou. Velmi dobré utkání předvedl o třetí místo, bohužel to však nestačilo.
Andrea Mertlová bojovala srdnatě, jak jsme u ní zvyklí,  její přemožitelka v semifinále se však na utkání lépe takticky připravila. Daniel Borecký dnes předváděl velmi agresivní styl a v semifinále dokázal odvrátit soupeřovo wazari a v utkání zvítězit. Nejkrásnější zápas dne předvedl ve finále, ale poměrně těsně nakonec utkání prohrál. Lada Vondráková prošla soutěží jako horký nůž máslem, což je o to obdivuhodnější, se věkem stále ještě patří mezi starší žákyně.
Partneři klubu