Judo Vršovice

Kurzy

Modré číslo u jména je spec. symbol, který je nutno uvádět při platbě příspěvků.
Variabilní symbol pro všechny je 270.

KURZ pro děti 3 – 5 letúterý 14.15 – 15.00 hod. – baletní sál

1 Černá Leila 2017 2700510 13 Ploc Dominik 2018 2700527
2 Hlavatý Filip 2017 2700502 14 Pokorný František 2017 2700528
3 Horáková Justýna 2017 2700432 15 Skopal Jiří 2017 2700430
4 Lipský Matyáš 2016 2700152 16 Smíšovský Max 2017 2700544
5 Mareš Kubík 2017 2700541 17 Smíšovský Oliver 2017 2700543
6 Matoušek Bertík 2018 2700000 18 Svoboda Matouš 2016 2700506
7 Matoušková Eva 2016 2700177 19 Svoboda Jonáš 2018 2700507
8 Melničuk Leon 2016 2700542 20 Vojtěch Filip 2016 2700428
9 Musil Jaromír 2016 2700000 21 Vojtěch Matěj 2018 2700531
10 Oliva Mikuláš 2017 2700504 22 Zadina Josef 2700509
11 Opolenský Vladimír 2017 2700501 23 Zezulka Ruben 2018 2700548
12 Patera Max 2018 2700508


KURZ pro děti 5 – 6 let
čtvrtek 14.30 – 15.30 hod.

1 Blecha Vincent 2016 2700486 15 Pačovský Jáchym 2016 2700426
2 Bobáľ Frederik 2016 2700520 16 Pazdírek Robin 2016 2700463
3 Bojar Mia 2015 2700464 17 Petrů Kryštof 2016 2700483
4 Filip Eduard 2015 2700478 18 Rajtr Tadeáš 2015 2700560
5 Franc  Benedikt 2015 2700559 19 Rod Filip 2015 2700243
6 Héger Marek 2016 2700484 20 Schmid Eduard 2015 2700472
7 Herrera C. Samuel 2016 2700467 21 Sklenář Vilém 2015 2700473
8 Jirásek Albert 2015 2700429 22 Smrkovský Mario 2015 2700498
9 Kalaš Adam 2015 2700447 23 Ševčík Ondřej 2016 2700561
10 Lév Bedřich 2016 2700427 24 Šimek Oliver 2015 2700477
11 Matoušková Eva 2016 2700177 25 Tatoušek Prokop 2015 2700553
12 Melničuk Leon 2016 2700542 26 Valeček Ivo 2016 2700468
13 Nováková Dora 2015 2700205 27 Vlachynský Matěj 2016 2700496
14 Ochec Kilián 2015 2700441 28 Vojtěch Filip 2016 2700428


KURZ pro děti 6 – 10 let
čtvrtek 15.30 – 16.30 hod. 

1 Bláha Bruno 2014 2700018 18 Musil Jaromír 2016 2700555
2 Břicháček Eduard 2015 2700549 19 Musilová Karolína 2015 2700194
3 Černý Ren 2014  2700490 20 Pazdírek Marek 2013 2700451
4 Filipčuk Stanislav 2015 2700524 21 Pěknic Richard 2012 2700516
5 Filipčuk Alexandr 2012 2700523 22 Slussareff Vincent 2013 2700266
6 Flégr Samuel 2011 2700554 23 Svoboda Tobiáš 2012 2700557
7 Furmanský Adam 2016 2700540 24 Šerý David 2013 2700278
8 Höschl Matouš 2015 2700076 25 Šťastný David 2014 2700288
9 Hrouz Filip 2015 2700404 26 Toner Martin 2013 2700470
10 Kameník Filip 2013 2700522 27 Vereshko Ladislav 2011 2700476
11 Klíma Matěj 2014  2700112 28 Věžník Josef 2015 2700564
12 Lederer Šimon 2014 2700405 29 Věžník Jindřich 2015 2700563
13 Mac David 2013 2700416 30 Zelený Martin 2014 2700474
14 Martykán Filip 2013 2700517 31 Zeman Šimon 2014 2700435
15 Měrková Valerie 2012 2700414 32 Zezulka Eduard 2014 2700521
16 Mikulová Anna 2015 2700495 33 Zezulka Johan 2013  2700343
17 Mlčák Richard 2012 2700537 34 Zezulka Hubert 2014 2700344
Partneři klubu