Judo Vršovice

85 LET VRŠOVICKÉHO JUDA

Dorostenci
Junioři
Kurzy
Mláďata
Přípravka
Senioři
Veteráni
Žáci
V pátek 24. 11. jsme ve Vršovicích oslavili 85. výročí vzniku našeho oddílu. Při této příležitosti byli vyhlášení i nejúspěšnější judisté roku 2023.
Oslavy zahájil starosta TJ Rudolf Doucha krátkým ohlédnutím do historie se zdůrazněním významu a přínosu juda, následovaly vystoupení jednotlivých skupin od nejmladších judistů po nejstarší. Pak přišlo pro závodníky dlouhodobě očekávané vyhlášení těch nejlepších v jednotlivých věkových kategoriích, ocenění TOP výkonů a také vyhlášení toho úplně nej TOP závodníka. TOP závodnicí byla vyhlášena naše dorostenecká naděje – reprezentantka ČR a letos dvojnásobná Mistryně ČR Lada Vondráková.
Na závěr slavnostního večera vyzval předseda oddílu Jaroslav Banszel přítomné ke společnému přípitku k úspěchům za rok 2023, rovněž popřál všem do roku 2024 zdraví a pohodu – judistům úspěchy na tatami!
Společné foto judistů a přátel juda bude hezkou vzpomínkou do následujících let. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří přispěli k hladkému a zajímavému průběhu oslav.
Partneři klubu