Judo Vršovice

Víkend 18.-19.6.22 – část sportovní

Dorostenci
Mláďata
Žáci

V sobotu 18.6. se 3 děti z našeho oddílu samostatně zúčastnily Poháru Českého ráje v Turnově. A i přes neúčast trenérů si vedly na výbornou. Lilinka Musilová porazila všechny 4 soupeře (samé kluky) a s přehledem zvítězila. Petr Kafka nastoupil ke svým prvním závodům mimo Vršovice a přes to se pral jak lev. K celkovému vítězství chybělo jen pár vteřin, 2 zápasy vyhrál, 1 prohrál a obsadil (díky bodovému skóre) 3.místo. Jediným zástupcem žáků byl Adam Kaleta. Ten prohrál jen s jedním závodníkem, ale hned dvakrát. Jedenkrát ve skupině a pak ve finále. Obsadil tak krásné 2. místo.
Ve Vršovicích v sobotu proběhlo soustředění dorosteneckého SCM pod vedením našeho trenéra Jardy Musila. Od nás se zúčastnilo 5 sportovců..
Jiné soustředění s hvězdným obsazením proběhlo v Itálii, tam se od čtvrtka 16.6. do neděle 19.6. připravovala spolu s 1500 judisty z 20 zemí naše děvčata Lada Vondráková a Zuzka Sadílková. Jednou z top závodnic, se kterou mohly potrénovat, byla dvojnásobná Mistryně světa Darja Bilodid z UKR.
V neděli 19.6. se Renata Bláhová a Jarda Musil zúčastnili semináře trenérů mládeže Českého svazu judo v Teplicích.

Partneři klubu