Senioři
Žáci

Poslední měsíc byl pro náš oddíl poněkud chaotický. Nejdříve v kanceláři prasklo odpadní potrubí, týden nato prasklo jiné potrubí v hospodě Waikiki a kancelář nám vyplavilo ….  Společně  s opravou kanceláře byla opravena i vodou poničená stěna v tělocvičně.   Odpad, voda, prach…..

Ale do toho jsme stihli všechny plánované akce.
21. 11. jsme uspořádali vyřazovací kola EXL mužů a Mistrovství ČR družstev žen. Družstva žen jsme neobsadili, jen Jana Vachková startovala za Czech judo masters team a s ním se umístila na 4. místě a Lucka Chytrá hostovala v JC Baník Ostrava, který se umístil na 3. místě. Naši muži ve velice vyrovnaných zápasech vybojovali konečné 5. místo. Hned v úvodním zápase chyběl jeden bod a mohli se ve večerních bojích ve SH Folimanka v rámci Judo Show Cupu utkat o medaile. I tak velice potěšily výkony našich mladých závodníků.
5. 12. se po roční pauze uskutečnil náš tradiční závod Randori koťat. Vzhledem k omezením (vlády i karantény) nebyla tak početná účast – 118 závodníků ze 7 oddílů. V dopoledních hodinách se utkaly děti, které ještě mají bílý pásek, odpoledne pak děti s bílo-žlutým, žlutým a žluto-oranžovým páskem. Všechny děti se moc snažily, většinou to pro ně byla první závodní zkušenost.  Pro každé dítě byl připraven pohár, diplom, cena a sladkost – na stupních vítězů je dětem předávali Mikuláš, čert a anděl.
12. 12. proběhla poslední akce, které se náš oddíl v tomto roce zúčastnil – Pražský adventní pohár. Byl určen pro kategorie od U11 (9-10 let) až po dospělé (ti jen s omezeným kyu). I přes velké množství karantén byl náš oddíl zastoupen 39 závodníky.  Děti získaly 14 zlatých, 8 stříbrných a 7 bronzových medailí a zvítězili jsme ve 3 věkových kategoriích! Mimo medailí potěšily i zlepšené výkony mnohých závodníků.