Judo Vršovice

Náročný – ale úspěšný závodní týden

Dorostenci
Senioři
Žáci

Judisté Vršovic se zúčastnili 4 závodů, které byly náročné nejen pro závodníky, ale hlavně pro trenéry!

Nejdříve ve středu 3. 11. proběhl v Praze na Folimance Přebor Prahy dorostu a juniorů. Z našeho oddílu se zúčastnilo 12 závodníků, kteří dohromady získali 9 medailí! Dobře si pozápasili, škoda jen, že nebylo větší zastoupení ostatních oddílů (ve váze do 66 kg z 8 účastníků 6 vršovičáků). Příští týden čeká dorost Mistrovství ČR v Brně.

O víkendu jsme se prezentovali na 2 místech.
V sobotu 6. 11. proběhla Velká cena seniorů v Jičíně. 1. místo zde vybojoval Radomír Musil ve váze do 81 kg, kdy si ve finále poradil se závodníkem z Mongolska. Druhá místa pak přidali K. Karimov ve váze do 73 kg a Vojta Kovařovic ve váze těžké. Současně trenér Zdeněk Kasík obdržel cenu „Josefa Letošníka“.

Hlavní pozornost byla ale upřena do Jablonce nad Nisou, kde se uskutečnil Přebor ČR mladších žáků a žákyň (sobota) a Přebor ČR starších žáků a žákyň (neděle).

Přeborníky České republiky pro rok 2021 se staly Lada Vondráková a Anička Kroužková!
2. místo získala Karolína Bulisová, 3. místa Nela Navrátilová, Adam Bartoloměj a Ignác Adamec.
Vynikajícími výkony se prezentovali i na 5. místech Mili Adamec, Verča Jeřábková, Verča Machutová, Karolína Kadlecová a Vítek Cibulka, pěkná jsou i 7. místa Kláry Kubové, Zuzky Sadílkové a Davida Bulise.

Partneři klubu