

Memoriál Adama Bydžovského
V neděli 17. 5. jsme přijali pozvání na neoficiální turnaj pro kategorie U10 a U12 pořádaný oddílem Sokol Žižkov II. Závod byl zároveň memoriálem žižkovského závodníka a trenéra Adama Bydžovského.
Z našeho oddílu se turnaje zúčastnilo celkem 15 dětí, které předvedly velmi pěkné výkony a nasbíraly cenné zkušenosti. Nešlo tentokrát ani tak o výsledky, ale především o radost z juda a možnost vyzkoušet si zápasy v přátelské atmosféře. Všechny děti si odnesly pamětní medaile a diplomy.
Velkým zážitkem byla také přítomnost nejlepšího českého judisty Lukáše Krpálka, který se s dětmi ochotně vyfotil a podepsal jim medaile, diplomy a některým dokonce i pásky.
Byl to den plný juda, zážitků a hezkých vzpomínek.








