Judo Vršovice

Úspěšný víkend v Brně

Dorostenci
Senioři
Žáci

V sobotu a v neděli proběhl v Brně ČP pro žáky až dospělé. Celkem jsme získali 2 zlaté, 2 stříbrné a 4 bronzové medaile.

V sobotu 14.9. bojovali dorostenci a dospělí. Jediní dva zástupci v kategorii dospělých Radomír Musil a Karimov Khusniddin se sešli v kategorii do 73 kg a nemohli dopadnout lépe. Oba se probojovali až do finále,  kde vítězství oslavil starší a zkušenější Karimov. V kategorii dorostu si výborně vedl Oliver Gröger, jen málo chybělo, aby se probojoval až do finále. Nakonec obsadil 5. místo. Ostatním se bohužel nezadařilo.

V neděli 15.9. zahájili boje nejdříve mladší žáci. A začátek byl úžasný. Všichni své úvodní boje zvládli na výbornou! Nakonec z celkem 30 utkání jsme 20x zvítězili. Zlatou medaili po heroickém výkonu vybojovala Anička Kroužková, stříbrnou Ignác Adamec a bronzové Zuzka Sadílková a Karolína Kadlecová.
Ve starších žácích pak dvě bronzové medaile přidali Matyáš Zeman a Andrea Mertlová. Body do celostátního žebříčku připsali Matyáš Kněžourek, Dan Borecký, Martin Radosta, Štěpán Divoký, Eliška Kvěchová a Přemek Šefrhans.

Partneři klubu