Judo Vršovice

MČR veteránů + MČR katy 2019

Senioři
Veteráni

Oddíl judo TJ Sokol Praha Vršovice organizoval tento víkend dvě mistrovské soutěže:
28.9. Mezinárodní MČR Masters – veteráni
29.9. Mezinárodní MČR v katách
Na mistrovství ČR masters – veteránů se celkem sešlo 115 závodníků ze 4 států (Česka, Slovenska, Maďarska, Německa a Uzbekistánu). V konečném součtu získaných medailí bylo pořadí následující: 1.místo Slovak judo team, 2.místo Lokomotiva Trutnov a 3.místo vybojovali judisté Judo České Budějovice. Judisté z Vršovic obsadili 4.místo. Titul vybojovali Lukáš Veselý a Jiří Valdauf, 2.místo Mirek Žáček a Jarda Zeman, 3.místo Lukáš Kyrych. Další den proběhl šampionát v katách, který byl početně oproti předchozím ročníkům slabší. Přesto v jednotlivých katách podali závodníci vynikající výkony! Jediný zástupce Vršovic Richard Jelínek obsadil 2.místo v Katame – no – katě . Poděkování patří všem, kteří přispěli k úspěšnému průběhu soutěží!