Od prázdnin děti nezahálely a sbíraly zkušenosti na turnajích

Přebory Prahy

22. října 2017
Od prázdnin až do půlky října se naše děti zúčastnily mnoha závodů s vynikajícími výsledky. Mláďata získávaly cenné zkušenosti, žáci bojovali o postup na Přebor ČR. Zúčastnili jsme se i turnajů na Slovensku a v Rakousku.

Fotogalerie a výsledky z jednotlivých turnajů:

Český pohár Brno, 17. 9. 2017
Fotogalerie
MLADŠÍ ŽACTVO
Jana Vachková, 1. místo (5/0)
Karina Tůmová, 2. místo (4/1)
Štěpán Divoký, 3. místo (4/1)
Martin Sedlák, 3. místo (2/1)
Matyáš Zeman, 3. místo (1/2)
Přemysl Šefrhans, 9. místo (2/2)
Jakub Svoboda, 9. místo (2/2)
Daniel Borecký, 9. místo (2/2)
Martin Radosta, 13. místo (1/2)
Petr Boček, bez umístění (1/1)
Dominik Zeman, bez umístění (0/2)
Matyáš Kněžourek, bez umístění (0/1)
Jakub Sedláček, bez umístění (0/1)
Tomáš Kraus, bez umístění (0/2)
Oldřich Cejpek, bez umístění (0/1)
Jan Rais, bez umístění (0/1)

STARŠÍ ŽACTVO
Jan Hruška, 9. místo (2/2)
Matěj Mikeš, bez umístění (0/2)
Mikuláš Tajbl, bez umístění (0/1)



Krajský přebor mladších žáků, Praha, 20. 9. 2017
Fotogalerie
MLADŠÍ ŽACTVO
Matyáš Zeman, 1. místo (2/1)
Jan Rais, 1. místo (4/0)
Karina Tůmová, 1. místo (2/0)
Jana Vachková, 1. místo (2/0)
Dominik Zeman, 2. místo (1/2)
Štěpán Divoký, 2. místo (3/1)
Martin Sedlák, 2. místo (3/1)
Petr Boček, 3. místo (1/1)
Jakub Svoboda, 3. místo (3/1)
Matyáš Kněžourek, 3. místo (2/1)
Jakub Sedláček, 3. místo (1/2)
Daniel Borecký, 3. místo (3/1)
Kristýna Hodková, 3. místo (0/2)
Oldřich Cejpek, 4. místo (2/2)
Martin Radosta, 5. místo (1/2)
Matouš Vondrák, 5. místo (1/2)
Metoděj Dvořák, 5. místo (0/2)
Ivoš Marvánek, 5. místo (0/4)



Říčany Cup, 23. a 24. 9. 2017
Fotogalerie U9 a U11
Fotogalerie U13
PŘÍPRAVKA U9
Anna Kučerová, 2. místo (2/1)
Václav Petráš, 2. místo (1/2)

MLÁĎATA U11
Oskar Ševčík, 1. místo (5/0)
Matyáš Hartl, 1. místo (4/0)
David Vachek, 1. místo (4/0)
Vítek Cibulka, 1. místo (3/0)
Anna Kroužková, 1. místo (2/0)
Karolína Kadlecová, 2. místo (3/1)
Luka Liška, 2. místo (3/1)
Zuzana Zemková, 2. místo (3/1)
Kryštof Silný, 3. místo (2/2)
Jenda Motlík, 3. místo (1/2)
Adam Bartoloměj, 5. místo (0/4)

MLADŠÍ ŽACTVO
Karina Tůmová, 1. místo (4/0)
Daniel Borecký, 1. místo (3/0)
Petr Boček, 2. místo (3/1)
Martin Radosta, 2. místo (3/1)
Matyáš Kněžourek, 2. místo (3/1)
René Kůst, 2. místo (2/1)
Kristýna Hodková, 4. místo (0/3)
Metoděj Dvořák, 5. místo (2/2)
Matouš Vondrák, 9. místo (2/2)
Tomáš Kraus, 9. místo (1/2)
Jakub Sedlák, bez umístění (0/1)



Turnaj Mělník, 30. 9. 2017
MLÁĎATA U11
Anna Kroužková, 1. místo (2/0)
Adam Bartoloměj, 3. místo (2/2)

MLADŠÍ ŽACTVO
Karina Tůmová, 2. místo (3/1)
Kristýna Hodková, 2. místo (0/2)
Daniel Borecký, 5. místo (1/2)
Jakub Svoboda, 5. místo (1/2)



Český pohár Teplice, 7. 10. 2017
MLADŠÍ ŽACTVO
Karina Tůmová, 1. místo (3/0)
Jakub Svoboda, 2. místo (4/1)
Přemysl Šefrhans, 3. místo (4/1)
Štěpán Divoký, 3. místo (3/1)
Jan Rais, 3. místo (3/1)
Tobiáš Godula, 3. místo (2/1)
Oldřich Cejpek, 5. místo (3/2)
René Kůst, 7. místo (1/2)
Kristýna Hodková, bez umístění (0/2)
Petr Boček, bez umístění (0/1)

DOROST
Oliver Gröger, 2. místo
Radomír Musil, 2. místo
Matěj Mikeš, 3. místo
Max Křepelka, 3. místo
Lucie Podratzká, 4. místo
Jan Hruška, 5. místo
Petr Jílek, 5. místo



Mezinárodní turnaj Považská Bystrica, 7. 10. 2017
Fotogalerie
Jana Vachková, 1. místo (4/0)
Karolína Kadlecová, 1. místo (3/0)
Martin Sedlák, 2. místo (2/1)
David Vachek, 5. místo (1/2)
Martin Radosta, 7. místo (2/2)
Daniel Borecký, 9. místo (1/1)



Mezioddílové randori Neratovice, 14. 10. 2017
Fotogalerie
PŘÍPRAVKA U9
Jan Kučera, 1. místo (2/0)
Matouš Hříbal, 2. místo (3/1)
Viktorie Kadlecová, 3. místo (1/2)

MLÁĎATA U11
Lada Vondráková, 1. místo (4/0)
David Vachek, 1. místo (3/0)
Šimon Kvěch, 1. místo (3/0)
Lukáš Hodr, 2. místo (2/1)
Jiří Kruliš, 2. místo (2/1)
Filip Strangmüller, 2. místo (2/1)
Richard Koncanda, 2. místo (1/1)
Oskar Strangmüller, 3. místo (2/2)
Jan Motlík, 3. místo (1/2)
Katka Bátrnová, 3. místo (0/2)
David Bulis, 4. místo (1/3)
Veronika Machutová, 4. místo (0/3)
David Kocanda, 4. místo (0/3)
Martin Svítil, 4. místo (0/3)

MLADŠÍ ŽACTVO
Petr Boček, 1. místo (4/0)
Matouš Vondrák, 1. místo (4/0)
René Kůst, 1. místo (3/0)
Miroslav Ševčík, 1. místo (4/0)
Prokop Lehečka, 3. místo (2/2)
František Kučera, 3. místo (1/2)