Čerti, Mikuláš, andílek a děti v kimonech, aneb tradiční Randori koťat

Randori koťat

12. prosince 2017
Blížící se svátek svatého Mikuláše znamená nejen to, že děti se najednou snaží být co nejhodnější, ale také že se bude konat vršovické Randori koťat.

I letos se na šesti žíněnkách popralo spousta začínajících závodníků poté, co jim čerti s andělem rozdali dobrůtky. Pro některé děti to byla první turnajová zkušenost, všichni ale bojovali, co mohli a nakonec si na stupních vítězů převzali krásné poháry.

Medailistům moc gratulujeme, jen tak dál! A ti, co jim tento turnaj nevyšel, se budou o to víc snažit příště!

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE.

Umístění našich závodníků:
Filip Addo, 1. místo (2/0)
Adam Bartoloměj, 1. místo (2/0)
Matyáš Bruder, 1. místo (2/0)
Alexander Eriksen, 1. místo (2/0)
Jan Kučera, 1. místo (2/0)
Anna Kučerová, 1. místo (2/0)
Šimon Lukáš, 1. místo (2/0)
Aneta Masopustová, 1. místo (2/0)
Kryštof Mikeš, 1. místo (2/0)
Richard Navara, 1. místo (2/0)
Ozzy Novák, 1. místo (2/0)
Václav Petráš, 1. místo (2/0)
Jan Pikal, 1. místo (2/0)
David Raj, 1. místo (2/0)
Vladyslav Roschko, 1. místo (2/0)
Zuzana Sadílková, 1. místo (2/0)
Václav Ságl, 1. místo (2/0)
Kryštof Silný, 1. místo (2/0)
Robin Sýkora, 1. místo (2/0)
Oskar Ševčík, 1. místo (2/0)
David Vachek, 1. místo (2/0)
Jiří Vojta, 1. místo (2/0)
Martin Vojta, 1. místo (2/0)
Lada Vondráková, 1. místo (2/0)
František Boudník, 2. místo (1/1)
Marlen Bulák, 2. místo (1/1)
Jan Čuchal, 2. místo (1/1)
Viktorie Drahotová, 2. místo (1/1)
Sebastien Fides, 2. místo (1/1)
Matyáš Hartl, 2. místo (1/1)
Adam Jakeš, 2. místo (1/1)
Jonáš Jedlička, 2. místo (1/1)
Veronika Jeřábková, 2. místo (1/1)
Klára Kubová, 2. místo (1/1)
Ondřej Lajčák, 2. místo (1/1)
Petr Lév, 2. místo (1/1)
Luka Liška, 2. místo (1/1)
Matouš Malinský, 2. místo (1/1)
Ema Masopustová, 2. místo (1/1)
Ben Mesany, 2. místo (1/1)
Mikuláš Novák, 2. místo (1/1)
Matyáš Pěknic, 2. místo (1/1)
Adam Petráš, 2. místo (1/1)
Andreas Roman, 2. místo (1/1)
Karel Srch, 2. místo (1/1)
Lenka Šínová, 2. místo (1/1)
Kristián Vobr, 2. místo (1/1)
Michal Voldřich, 2. místo (1/1)
Halina Vráblíková, 2. místo (1/1)
Vilma Wurmová, 2. místo (1/1)
Lukáš Jaroš, 2. místo (1/1)
Nela Badinská, 3. místo (0/2)
Dominik Benda, 3. místo (0/2)
Maia Bojar, 3. místo (0/2)
Viktor Braun, 3. místo (0/2)
Ondřej Brázdil, 3. místo (0/2)
Nikola Černyšuková, 3. místo (0/2)
Josef Dekastelo, 3. místo (0/2)
Niklas Eriksen, 3. místo (0/2)
Ema Hálková, 3. místo (0/2)
Matyáš Kopecký, 3. místo (0/2)
Matěj Koutský, 3. místo (0/2)
Karel Kuba, 3. místo (1/2)
Adam Kubálek, 3. místo (0/2)
Mikuláš Malinský, 3. místo (0/2)
Alžběta Matějková, 3. místo (0/2)
Samuel Mesany, 3. místo (0/2)
Ondřej Mikula, 3. místo (0/2)
Roberto Milko, 3. místo (0/2)
Hubert Mottl, 3. místo (0/2)
Jan Novák, 3. místo (0/2)
Nela Opočenská, 3. místo (0/2)
Lukáš Prokop, 3. místo (0/2)
Tigrane Raul, 3. místo (0/2)
Mehrzodi Saidqodir, 3. místo (0/2)
Martin Svítil, 3. místo (0/2)
Anna Šínová, 3. místo (1/1)
Zuzana Zemková, 3. místo (1/1)